Safety Danışmanlık Hizmetleri

Edit Content

İLETİŞİM BİLGİLERİ

TEL – 1 :+90 546 930 53 53

TEL – 2 :+90 507 948 08 89

Copyright By Safety Danışmanlık Hizmetleri

Hakkımızda

Güvenli çalışma ortamı için bize güvenin...

Şirketimiz, sektörün tecrübeli uzmanlarından ve yetiştirilmiş İş Güvenliği Uzmanlarından ve Gaz Ölçüm uzmanlarından oluşan kadrosuyla, İstanbul ve Yalova Tersaneler Bölgesinde hizmet veren bir yapıya sahiptir. Lokal bir yapılanmaya rağmen, müşteri memnuniyetini her zaman öncelikli kılan ve tarafsızlığın getirdiği sorumlulukları sonuna kadar taşıyan karakteristik bir yapıya sahibiz. Hizmet kalitesinden asla ödün vermeden, güvenliğinizi düşünen bir şirketiz.

Neden SAFETY Danışmanlık Hizmetleri ?

SAFETY Danışmanlık Hizmetleri, iş sağlığı ve güvenliği alanında ve kapalı alanlarda gaz ölçümleri konusunda uzman kadrosu ile sektöre öncülük etmektedir. Yılların verdiği deneyim ve tecrübeyle, işçilerin sağlığı ve güvenliği konusunda ve parlama, patlama, gaz ölçümü konusunda en etkili çözümleri sunmaktayız. İşverenlerin ve işçilerin güvenliğini her zaman ön planda tutarak, tersane ve gemide ki olası riskleri belirleyerek ve gerekli tedbirleri alarak iş kazalarını en aza indirmek için çalışmaktayız.Bizim için en önemli konulardan biri, müşteri memnuniyetidir. Bu yüzden, her bir projeye özenle yaklaşırız ve müşterilerimizin ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamak için çalışırız. Müşterilerimizin çalışma ortamlarını daha güvenli hale getirmek, kazaların önüne geçmek ve işçilerin sağlığı için çalışmak bizim öncelikli hedefimizdir.SAFETY Danışmanlık Hizmetleri olarak, sektörün önde gelen firmaları arasında yer almak için çalışmalarımıza devam ediyoruz. Uzman kadromuz, müşterilerimizin ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamak için sürekli olarak kendini geliştiriyor ve yeniliklere açık bir yapıya sahip. Bizimle çalışan müşterilerimiz, iş sağlığı ve güvenliği konusunda en iyi hizmeti alarak, işletmelerini daha güvenli bir hale getirebilirler.

bugün teklifinizi alın. Geç Kalmayın!

Size en iyi uzmanlık hizmetini vermek ve işinizin güvenliği için mükemmel bir ekibimiz var. Hakkımızda daha fazla bilgi edinmek ve size en iyi hizmeti vermemiz için bize bir şans vermek istiyorsanız, bugün fiyat teklifi alın ve topluluğumuzun bir parçası olun.

SAFETY

Sıcak ve Soğuk işlem öncesi ölçüm yapın!

Sohbeti aç.
1
Yardıma mı ihtiyacınız var ?
Scan the code
Safety Danışmanlık Hizmetleri
Merhaba,

Whatsapptan iletişime geçmek için lütfen sohbete başlayınız.