Safety Danışmanlık Hizmetleri

Edit Content

İLETİŞİM BİLGİLERİ

TEL – 1 :+90 546 930 53 53

TEL – 2 :+90 507 948 08 89

Copyright By Safety Danışmanlık Hizmetleri

Hizmetlerimiz

SAFETY

HİZMETLER

Teklifinizi Hemen Alın!

Size en iyi uzmanlık hizmetini vermek ve işinizin güvenliği için mükemmel bir ekibimiz var. Hakkımızda daha fazla bilgi edinmek ve size en iyi hizmeti vermemiz için bize bir şans vermek istiyorsanız, bugün fiyat teklifi alın ve topluluğumuzun bir parçası olun.

Hizmetlerle ilgili sıkça sorulan sorular?

SAFETY Danışmanlık Hizmetleri olarak, müşterilerimizin Gaz Ölçüm ve İş Güvenliği konusunda her türlü sorularına cevap vermek için hazırlamış olduğumuz sıkça sorulan sorulara göz atabilirsiniz.

Gaz Ölçüm Hizmetini nasıl alabilirim ?


Gaz ölçümü teklifi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Bunun için web sitemizdeki teklif formunu doldurabilir veya e-posta, telefon veya WhatsApp üzerinden bize ulaşabilirsiniz. İhtiyacınız olan hizmetleri ve ölçüm yapılacak alanın detaylarını bizimle paylaşmanız gerekmektedir. Böylece uzman ekibimiz, sizin için en uygun çözümleri belirleyerek, size hızlı bir şekilde teklif sunacaktır. Teklifimiz, yapılacak ölçümlerin sayısına, ölçüm yapılacak kapalı alanlara ve hizmetin kapsamına göre değişebilir. Ayrıca, teklifimizde yer alan fiyatlar, ölçümlerin yapılacağı yerin uzaklığına ve ölçüm ekipmanlarının kullanımına göre de farklılık gösterebilir.

İş yerlerindeki tüm tehlikeleri nasıl belirleriz?

İş yerlerindeki tehlikeleri belirlemek için iş yerlerinde risk değerlendirmesi yapılmalıdır. Bu, iş yerindeki tehlike kaynaklarının belirlenmesine ve uygun tedbirlerin alınmasına yardımcı olacaktır.

Nerelerde Gaz Ölçümü Alınmalıdır ?

Gazdan arındırma işleminin yapılabileceği bölgeler

MADDE 5 – (1) Kargo, slop, artık veya yükü soğutma amacıyla depolanan gaz tanklarında, bölmelerinde veya boru devrelerinde, IMDG Kodda belirtilen; katı, sıvı, gaz, aerosol haldeki parlayıcı, patlayıcı, zehirleyici veya boğucu maddeleri taşıyan gemi ve su araçlarından tesise yanaşacaklara veya demir sahasında sıcak veya soğuk işlem yapacak olanlara gazdan arındırma işlemi 31/10/2012 tarihli ve 28453 sayılı Resmî Gazete’de yayımlanan Limanlar Yönetmeliğine uygun olarak, liman idari sahalarında gazdan arındırma işlemi için demirleme alanı belirlenmiş ise bu alanda, belirlenmemiş ise tehlikeli madde taşıyan gemiler için belirlenmiş olan demirleme alanlarında ve 1/10/2007 tarihli ve 26660 sayılı Resmî Gazete’de yayımlanan Tatvan Liman Yönetmeliğine uygun olarak belirlenen demirleme alanlarında yapılır.

Gaz Ölçüm Hizmeti Zorunluluğu var mı?

GEMİ VE SU ARAÇLARINDA GAZDAN ARINDIRMA YÖNETMELİĞİ

MADDE 12 – (1) Gazdan arındırma işlemi yapması gereken her tesis; en az bir gaz ölçüm uzmanı istihdam eder veya serbest çalışan en az bir gaz ölçüm uzmanı ile sözleşme yaparak hizmet alır.

Hangi bölgelere hizmet veriyorsunuz?

Tuzla ve Yalova Demirleme alanları ve tersane bölgelerinde hizmetlerimiz verilmektedir.

Sohbeti aç.
1
Yardıma mı ihtiyacınız var ?
Scan the code
Safety Danışmanlık Hizmetleri
Merhaba,

Whatsapptan iletişime geçmek için lütfen sohbete başlayınız.